Witajcie w Nowym Roku :)
Jeszcze tego nie zrobiłam, więc życzę Wam wszystkim w tym nowym roku dużo uśmiechu, spełniania się w tym, co kochacie, no i przede wszystkim spełnienia marzeń :)
A u mnie dziś Mithril III, w sumie niezupełnie nowy, bo powstało mu się jakoś w październiku, no ale na blogu jeszcze nie gościł.
Tym razem dla odmiany zdjęcia robiłam głównie na czarnym tle, tak tym drobnym ognistym biżutom jest chyba lepiej.
Parę wybranych zdjęć (za dużo tego żeby wrzucać wszystko ;) )

