Dziś chciałabym Wam pokazać kilka par prostych kolczyków-gwiazdek🌟
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą crystals. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą crystals. Pokaż wszystkie posty
piątek, 19 grudnia 2025
piątek, 24 listopada 2023
Indiańce IV
Kilka nowych par kolczyków "indiańskich", które się nazbierały 😉
Skúfar Abali
Corriente Ifori
Levántas Arbara
Serennog Meringo
Tirai Silfur
Vuenti Ceath
wtorek, 14 lutego 2023
Komplet Vendi
Ponad 2 lata temu zrobiłam serię kolczyków "indiańców", wśród nich srebrno-czerwone Vendi.
Teraz do kompletu powstała bransoletka z kryształami Swarovskiego w trzech odcieniach czerwieni.
Etykiety:
boho,
bracelet,
bransoletka,
crystals,
earrings,
ethno,
etno,
fire polish,
frędzle,
fringes,
indiańskie,
kolczyki,
komplet,
native,
set,
Swarovski,
toho,
tribal,
Valentine's Day,
Walentynki
piątek, 6 listopada 2020
Jesienne indiańce
Tegoroczna jesień jaka jest każdy wie. Żeby trochę oderwać się od tego wszystkiego zrobiłam mini-serię kolczyków indiańskich w jesiennych barwach.
Uwielbiam czerwienie, a jakoś rzadko z nimi pracuję, więc kolorystyka jesienna była świetną okazją, żeby się trochę nimi pobawić 😁
Yávan
Vendi Cuvanna
I Sceler
poniedziałek, 15 lipca 2019
Indiańce
Jedną z pierwszych beadingowych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłam, były kolczyki tzw. "indiańskie" - proste brickowe bazy i długaśne frędzle, znacie ten typ 😉 Pokazywałam je tu bagatela 9 lat temu i od tego czasu jakoś się nie złożyło, żeby powstały nowe - dosyć często chciałam do nich wrócić, no ale jakoś ostatecznie nigdy do tego nie doszło.
Jednak ostatnio w końcu się spięłam i za nie wzięłam 😁
Dziewięć par na 9 lat absencji, dwa rodzaje: wersja wieczorowa, bardzo długie, metaliczne z drobniutkich hexów (w jednym ze sklepów internetowych przez chwilę były dostępne hexy 15/0 i akurat udało mi się dorwać kilka paczuszek; błyszczy toto jak szalone, robienie im zdjęć to była mordęga) i wersja bardziej "standardowa" - z bugli z dodatkiem kryształków fire polish, nazywam je zasłonkami 😉
czwartek, 11 maja 2017
Muchy
Zaczyna się rzecz mało przyjemna, czyli sezon na robale. Toleruję w zasadzie tylko pszczoły i ważki, więc oswajam temat koralikami.
Na pierwszy ogień broszki-muchy (czy też raczej osy, jak okazało się przy poszukiwaniu tytułu pisemka, w którym był tutorial i w sumie faktycznie kształt mają osi, ale przyzwyczaiłam się już do myślenia o nich jako o muchach).
- "Beads Style Cool" 2003, by Shizuya
Subskrybuj:
Posty (Atom)
