Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lawa. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 16 października 2017

Smoki

Uff, nazbierało mi się ostatnio tyle biżuteryjnych zaległości, że od dłuższego czasu siedzę nad zdjęciami, a końca póki co wciąż nie widać.
Ale udało mi się wreszcie ogarnąć zdjęcia kompletów, które miałam już dawno pokazać. A właściwie jeden powstał dawno - grafitowo-czerwony Arfarn, chciałam go opublikować jak zrobię takich kompletów kilka i jakoś ciągle się nie składało. Aż jakiś czas temu wreszcie do nich przysiadłam i powstały kolejne trzy :)
Dumna z nich jestem bardzo, co prawda i wisiory i bransoletki są z tutoriali, ale i tak myślę że są szalenie efektowne :) 
(a przy okazji pochwalę się, że przeszłam do kolejnej rundy BOTB i to dzięki głosom publiczności, serdecznie dziękuję Wam za wszystkie głosy :* ).

Fenrann
Balroth 
Arfarn
Nesvyre

Wzory:

piątek, 24 marca 2017

Coś czarnego ;)

Od kiedy zrobiłam pierwszą taką markizę w ażurach (a właściwie markizy, bo akurat były kolczykami), miałam ochotę na taki mroczny wisior z lawą, i ostatnio w końcu udało mi się go popełnić. Dla urozmaicenia z niewielkim dodatkiem biconów Swarovskiego :)