Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakładka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakładka. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 11 marca 2013

Międzyczasowe ;)

Parę rzeczy, które powstawały w międzyczasie pomiędzy większymi kolekcjami:

- herringbonowe bransoletki w wiosennych barwach
Dwa ostatnie zdjęcia autorstwa Kasi Żurawik

- czworokąt, czyli zmodyfikowany wzór na trójkąty, które pokazywałam jakiś czas temu
 - i dwa donuty + zakładka (jak widać powstała już jakiś czas temu ;) )

Wzory:

sobota, 15 grudnia 2012

Świątecznie

Wszyscy robią rzeczy związane ze Świętami, więc w tym roku postanowiłam się nie wyłamywać i również zrobić coś świątecznego :) A ponieważ robienie zawieszek takich jak w zakładkach z kotami bardzo mi się spodobało (te ściegi dają w zasadzie nieograniczone możliwości), zrobiłam serię zakładek/dynksów do komórek właśnie peyotem i brickiem.

Zakładki:
"Komórczaki":
Śnieżynki z zupełnie innej parafii ;)
I wszystko razem ;)

Wzory:

czwartek, 13 września 2012

Koty

Dziś coś trochę innego ;)
Kocia mini-kolekcja, powstała dzięki Dorocie, jako mała pomoc dla Pruszkowskiego Domu Tymczasowego dla kotów :)

Zrobiłam zakładki z kocimi łbami:
zakładkę, która pierwotnie miała być bransoletką, ale uznałam, że na bransę jest jednak trochę za duża:
i dynksy do komórek (na zdjęciu jeszcze bez samych dynksów ;) ):
 
No i oczywiście całość ;)


Wzory:
  • Kocie łepetyny dzięki uprzejmości Gosi
  • Łapki 

wtorek, 29 maja 2012

Masaro raz jeszcze

Po raz kolejny powróciłam do jednego z moich dwóch ulubionych wzorów, ponieważ naszyjniki, nad którymi biedzę się już bardzo długo, ostatnio zirytowały mnie do tego stopnia, że chwilowo dałam sobie z nimi spokój. 

I tak w ramach odprężenia powstała seria kolczyków.

Dei Bacio
Skatt
 Brunneis
Jord
Sanguin
Orma
Tormenta 
Wszystkie razem ;)
I zakładka - moja pierwsza zakładka i zarazem pierwsza próba z Toho Milky
(a w tle kawałek kociego dzioba ;) )

Wzór: