Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wedding. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wedding. Pokaż wszystkie posty

piątek, 20 listopada 2020

Blanche - komplet ślubny

 Późnym latem, jeszcze zanim wprowadzono zakaz organizacji wesel, miałam przyjemność wykonać dla pewnej Panny Młodej komplet biżuterii (dużo zdjęć, bo nieskromnie myślę, że fajnie wyszły 😁).

Lekko zmodyfikowany wzór na bransoletkę autorstwa Karmen Schmidt, z "Bead&Button" April 2006.

piątek, 1 września 2017

Luna

Dziś jeden z wzorów z tutoriali, do którego lubię czasem wracać, kolia wykonana ściegiem St. Petersburg Chain.
Tym razem w wersji ślubnej :)
(i muszę się Wam pochwalić, że przeszłam do kolejnej rundy BOTB, nie mogę w to uwierzyć :D)

Wzór:
  • B&B December 2008 by Hatsumi Oshitani

piątek, 28 lipca 2017

Kolczyki z kamieniami vol. 2

Chwila już minęła odkąd pokazywałam poprzednie wersje mojego ulubionego wzoru kolczyków, oczywiście w międzyczasie powstało kolejnych kilka par ;)

Airgid z onyksami i moimi ulubionymi od jakiegoś czasu jasnosrebrnymi koralikami Miyuki
Altin, czyli wersja wyplatana zamiast haftowanej (te fasetowane labradoryty są z obu stron tak ładne, że po prostu musiałam wykombinować wersję, w której cała ich uroda będzie widoczna)
Ceruleo
Vihreä
Fengári z bransoletką do kompletu 
I lapisowa Safaia wersja II i III ;)

piątek, 23 czerwca 2017

Snow White po raz drugi

Lat temu trzy i pół wyhaftowałam ślubny komplet z opalami etiopskimi - Snow White. Od tego czasu biały komplet na białym tle, w dodatku z ziarnistymi zdjęciami, tak sobie istniał, i nic dziwnego że pies z kulawą nogą się nim nie zainteresował, w końcu guzik na tych fotach było widać. 

Ostatnio w końcu się spięłam i zrobiłam mu nowe zdjęcia. Przy okazji zaktualizowałam zdjęcia paru innych ślubnych rzeczy, m.in. naszyjników Lawendowe Muśnięcie i Vera.

W każdym razie uznałam że Snow, choćby z racji tego że to jedyna rzecz do której użyłam takich kamieni z wyższej półki, zasługuje na nowy post (poza tym wciąż uważam że ta webbingowa koronka wyszła całkiem fajnie :) ).

Tak więc - przedstawiam Wam odświeżoną Śnieżkę :)

piątek, 21 kwietnia 2017

Ślubne komplety

Sezon ślubny rozpoczęty, więc i u mnie pojawiły się już pierwsze dwa ślubne komplety. Póki co jest dosyć minimalistycznie, a zarazem baardzo kryształowo ;)
W obu główną rolę grają kryształy Swarovskiego i przezroczyste koraliki Toho z subtelnym efektem rainbow, ale różnią się metalicznym dodatkiem - w jednym jest złoty, w drugim srebrny. Ten ze srebrnym w ogóle powstawał z pewnymi przebojami - okazało się że w Polsce nigdzie nie ma wsuwek do włosów z bazami pod rivoli, więc musiałam je szybko sprowadzać skądinąd, a jak już je zrobiłam przy obróbce zdjęć zorientowałam się, że machnęłam się z kolorem i dałam oczywiście złoty zamiast srebrnego. I cóż było robić, z bólem serca sprułam całą ósemkę i zrobiłam nowe, teraz cały komplet w końcu jest w drodze do swojej Panny Młodej :)