Długo zbierałam się, żeby zacząć się uczyć nowej techniki - haftu koralikowego. Od miesięcy zbierałam materiały, ostatnio w końcu kupiłam trochę minerałów i zaczynam działać :)
Poniżej naszyjnik, który jest moją trzecią pracą w tej technice (dwie pierwsze to prościutkie kompleciki właściwie nie wychodzące poza obszywanie kaboszonu, kiedyś je jeszcze na pewno pokażę ;) ), z pięknym barwionym labradorytem o intensywnie zielonej barwie i pawimi piórami.
Jednak haft to coś zupełnie innego niż beading - ile się namęczyłam przy tej pracy, to moje ;)
Nie mam też zupełnie pomysłu na nazwę - może Wam coś przychodzi do głowy?
środa, 29 maja 2013
poniedziałek, 11 marca 2013
Międzyczasowe ;)
Parę rzeczy, które powstawały w międzyczasie pomiędzy większymi kolekcjami:
- herringbonowe bransoletki w wiosennych barwach
Dwa ostatnie zdjęcia autorstwa Kasi Żurawik
- czworokąt, czyli zmodyfikowany wzór na trójkąty, które pokazywałam jakiś czas temu
- i dwa donuty + zakładka (jak widać powstała już jakiś czas temu ;) )
Wzory:
niedziela, 10 lutego 2013
SuperDuo
Już od dawna chciałam wypróbować czeskie koraliki z dwiema dziurkami, poniżej
efekty tych prób: dwanaście prostych kompletów + dwie samotne bransy ;)
Saisho
Dai
Puramu
Chairo
Sureto
Shinzo
Mazeru
Hakkutsu
Oribu
Banme
Sora
Sekitan
Saisho
Dai
Puramu
Chairo
Sureto
Shinzo
Mazeru
Hakkutsu
Iro
Beri
KottenOribu
Banme
Sora
Sekitan
Wzory:
sobota, 15 grudnia 2012
Świątecznie
Wszyscy robią rzeczy związane ze Świętami, więc w tym roku postanowiłam się nie wyłamywać i również zrobić coś świątecznego :) A ponieważ robienie zawieszek takich jak w zakładkach z kotami bardzo mi się spodobało (te ściegi dają w zasadzie nieograniczone możliwości), zrobiłam serię zakładek/dynksów do komórek właśnie peyotem i brickiem.
Zakładki:
"Komórczaki":
Śnieżynki z zupełnie innej parafii ;)
I wszystko razem ;)
Zakładki:
"Komórczaki":
Śnieżynki z zupełnie innej parafii ;)
Wzory:
Subskrybuj:
Posty (Atom)

