"Piszę krótko, węzłowato: kocham Ciebie - co Ty na to?"
I mniej więcej taki będzie dzisiejszy wpis ;) Bo co tu pisać? Serce jakie jest każdy widzi ;)
Tym razem z okazji Walentynek przygotowałam serię niewielkich wisiorków (gdzieniegdzie uzupełnionych o kolczyki) - cudownie odbijające światło kryształy Swarovskiego wzbogaciłam o wyplatane mandale.
Pozdrawiam Was gorąco w ten zimowo-niezimowy dzień :)
I jeszcze jedno zbiorowe, nie mogłam się powstrzymać ;)
