niedziela, 10 lutego 2013

SuperDuo

Już od dawna chciałam wypróbować czeskie koraliki z dwiema dziurkami, poniżej efekty tych prób: dwanaście prostych kompletów + dwie samotne bransy ;)

Saisho
Dai
Puramu
Chairo
 Sureto
 Shinzo
  Mazeru
Hakkutsu
Iro
 Beri
Kotten
Oribu
 Banme
Sora
Sekitan

Wzory:

sobota, 15 grudnia 2012

Świątecznie

Wszyscy robią rzeczy związane ze Świętami, więc w tym roku postanowiłam się nie wyłamywać i również zrobić coś świątecznego :) A ponieważ robienie zawieszek takich jak w zakładkach z kotami bardzo mi się spodobało (te ściegi dają w zasadzie nieograniczone możliwości), zrobiłam serię zakładek/dynksów do komórek właśnie peyotem i brickiem.

Zakładki:
"Komórczaki":
Śnieżynki z zupełnie innej parafii ;)
I wszystko razem ;)

Wzory:

czwartek, 13 września 2012

Koty

Dziś coś trochę innego ;)
Kocia mini-kolekcja, powstała dzięki Dorocie, jako mała pomoc dla Pruszkowskiego Domu Tymczasowego dla kotów :)

Zrobiłam zakładki z kocimi łbami:
zakładkę, która pierwotnie miała być bransoletką, ale uznałam, że na bransę jest jednak trochę za duża:
i dynksy do komórek (na zdjęciu jeszcze bez samych dynksów ;) ):
 
No i oczywiście całość ;)


Wzory:
  • Kocie łepetyny dzięki uprzejmości Gosi
  • Łapki